![](/participation/rails/active_storage/blobs/redirect/eyJfcmFpbHMiOnsibWVzc2FnZSI6IkJBaHBBdHNEIiwiZXhwIjpudWxsLCJwdXIiOiJibG9iX2lkIn19--15e6e601fb849897d5eee4dfe0295d779984035a/GreenBanner01.png)
Ενεργειακή απόδοση
Πείτε τη γνώμη σας και επηρεάστε τη χάραξη πολιτικής
Ευαισθητοποίηση σχετικά με τις ενεργειακές πολιτικές
Στόχος είναι να είμαστε πιο ενημερωμένοι σχετικά με τις ενεργειακές πολιτικές και τον τρόπο με τον οποίο θα πρέπει να προχωρήσουμε σε περίπτωση κρίσης στον ενεργειακό τομέα, όπως έχουμε σήμερα. Είναι καλό να συμμετέχουν όσοι πλήττονται άμεσα από την ενεργειακή κρίση.
Κοινοποίηση