![](/participation/rails/active_storage/blobs/redirect/eyJfcmFpbHMiOnsibWVzc2FnZSI6IkJBaHBBdG9EIiwiZXhwIjpudWxsLCJwdXIiOiJibG9iX2lkIn19--f0b01376ab4c9c2e6d8e41e8adc404373018c08f/AH%20BANNERS%20(5).png)
Αντιμετώπιση του μίσους στην κοινωνία
Πείτε τη γνώμη σας και επηρεάστε τη χάραξη πολιτικής
Συνδρομή και συγχρηματοδότηση επιχειρήσεων που σχετίζονται με άλλους πολιτισμούς
Πιστεύω ότι θα πρέπει να υπάρχει βοήθεια στη λειτουργία επιχειρήσεων που σχετίζονται με άλλους πολιτισμούς, όπως εστιατόρια, ξένα καταστήματα τροφίμων, καλλυντικά, χειροτεχνίες. Πιστεύω ότι με αυτόν τον τρόπο μπορείτε να ενεργοποιήσετε τους μετανάστες από άλλες χώρες επαγγελματικά και να κάνετε τους απλούς ανθρώπους να γνωρίσουν τα προϊόντα, τα έθιμα άλλων πολιτισμών, έτσι ώστε να μην προκαλούν παρεξηγήσεις και, ως εκ τούτου, φόβο.
Κοινοποίηση