Αντιμετώπιση του μίσους στην κοινωνία
Πείτε τη γνώμη σας και επηρεάστε τη χάραξη πολιτικής
Εξ ονόματος της Anna Lorenzini: Διακρίσεις λόγω μειονοτήτων
Ένταξη των ακαδημαϊκών, επαγγελματική ένταξη, εκπαιδευτική ευαισθητοποίηση μέσω ad hoc εργαστηρίων, οικονομική βοήθεια προς τις τοπικές οργανώσεις για την υποστήριξη των οικογενειών και των τοπικών πρωτοβουλιών. Εβδομαδιαία μαθήματα εκπαίδευσης σε διαφορετικούς πολιτισμούς και θρησκείες
Κοινοποίηση