![](/participation/rails/active_storage/blobs/redirect/eyJfcmFpbHMiOnsibWVzc2FnZSI6IkJBaHBBdG9EIiwiZXhwIjpudWxsLCJwdXIiOiJibG9iX2lkIn19--f0b01376ab4c9c2e6d8e41e8adc404373018c08f/AH%20BANNERS%20(5).png)
Αντιμετώπιση του μίσους στην κοινωνία
Πείτε τη γνώμη σας και επηρεάστε τη χάραξη πολιτικής
Προώθηση του κοινωνικού συνδυασμού κατά τη διάρκεια της παιδικής ηλικίας.
Θα ήταν ενδιαφέρον να προωθηθεί η ποικιλομορφία μεταξύ διαφορετικών υποβάθρων. Στις μεγάλες πόλεις, η κατανομή των παιδιών στο σχολείο σχετίζεται με την τοποθεσία τους. Δυστυχώς, οι άνθρωποι ενθαρρύνονται να μείνουν μαζί αντί να ενθαρρύνουν τη διαφορετικότητα. Εν ολίγοις, οι ανταλλαγές μεταξύ παιδιών (κυρίως) σε διαφορετικές γειτονιές θα πρέπει να προωθηθούν μέσω δραστηριοτήτων που εξυπηρετούν την κοινότητα.
Κοινοποίηση