![](/participation/rails/active_storage/blobs/redirect/eyJfcmFpbHMiOnsibWVzc2FnZSI6IkJBaHBBdG9EIiwiZXhwIjpudWxsLCJwdXIiOiJibG9iX2lkIn19--f0b01376ab4c9c2e6d8e41e8adc404373018c08f/AH%20BANNERS%20(5).png)
Αντιμετώπιση του μίσους στην κοινωνία
Πείτε τη γνώμη σας και επηρεάστε τη χάραξη πολιτικής
ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΤΟΥ ΜΙΣΟΥΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ 3.0
Οι θεσμοί είναι πάντα από τη φύση τους ένα βήμα πίσω από τις καινοτομίες σε μια σύγχρονη κοινωνία. Θα πρέπει να είμαστε σε θέση να διαθέτουμε συστήματα παρακολούθησης που δημιουργούν ειδοποιήσεις μέσω συγκεκριμένου αλγορίθμου και στη συνέχεια να έχουμε την εξουσία να διερευνούμε/αντιδρούμε/ενημερώνουμε τις αρμόδιες αρχές.
Κοινοποίηση