![](/participation/rails/active_storage/blobs/redirect/eyJfcmFpbHMiOnsibWVzc2FnZSI6IkJBaHBBdG9EIiwiZXhwIjpudWxsLCJwdXIiOiJibG9iX2lkIn19--f0b01376ab4c9c2e6d8e41e8adc404373018c08f/AH%20BANNERS%20(5).png)
Αντιμετώπιση του μίσους στην κοινωνία
Πείτε τη γνώμη σας και επηρεάστε τη χάραξη πολιτικής
Προγράμματα προσέγγισης αντιτιθέμενων απόψεων
Πιστεύω ότι είναι σημαντικό να διοργανωθούν συζητήσεις, συζητήσεις στρογγυλής τραπέζης και εργαστήρια στα οποία οι αντίθετες απόψεις συζητούνται με πολιτισμένο τρόπο, προκειμένου να διδάξουμε πώς να καταλήξουμε σε κατανόηση και αντιπαραβολή ψευδών δεδομένων.
Κοινοποίηση