![](/participation/rails/active_storage/blobs/redirect/eyJfcmFpbHMiOnsibWVzc2FnZSI6IkJBaHBBdG9EIiwiZXhwIjpudWxsLCJwdXIiOiJibG9iX2lkIn19--f0b01376ab4c9c2e6d8e41e8adc404373018c08f/AH%20BANNERS%20(5).png)
Αντιμετώπιση του μίσους στην κοινωνία
Πείτε τη γνώμη σας και επηρεάστε τη χάραξη πολιτικής
Η ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ ΑΡΧΙΖΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ
Κάνετε πρόληψη, παρέχετε σε τάξεις, διασκεδαστικές δραστηριότητες και ασκήσεις για να κατανοήσετε καλύτερα τους μηχανισμούς μίσους που εφαρμόζονται στην κοινωνία και μέσα στην ίδια την οικογένεια. Χωρίς αηδιαστικά παιδιά με το να ολοκληρώνουν τα μαθήματα πολύ συχνά
Κοινοποίηση