![](/participation/rails/active_storage/blobs/redirect/eyJfcmFpbHMiOnsibWVzc2FnZSI6IkJBaHBBdG9EIiwiZXhwIjpudWxsLCJwdXIiOiJibG9iX2lkIn19--f0b01376ab4c9c2e6d8e41e8adc404373018c08f/AH%20BANNERS%20(5).png)
Αντιμετώπιση του μίσους στην κοινωνία
Πείτε τη γνώμη σας και επηρεάστε τη χάραξη πολιτικής
Σεβασμός και Κατανόηση
Πιστεύω ότι πρέπει να έχουμε επίγνωση των διαφορών που υπάρχουν όχι μόνο εντός της Ευρωπαϊκής Ένωσης, αλλά και για τα πάντα γύρω μας. Πολλές φορές η έλλειψη κατανόησης προέρχεται από το γεγονός ότι δεν γνωρίζουμε ότι τα σύνορά μας περιβάλλονται από μεγάλη ποικιλομορφία, πρέπει να τα αγκαλιάσουμε, να τα κατανοήσουμε και να μην φοβόμαστε. Σεβασμός, κατανόηση, ακρόαση και κατανόηση!
Κοινοποίηση