![](/participation/rails/active_storage/blobs/redirect/eyJfcmFpbHMiOnsibWVzc2FnZSI6IkJBaHBBdG9EIiwiZXhwIjpudWxsLCJwdXIiOiJibG9iX2lkIn19--f0b01376ab4c9c2e6d8e41e8adc404373018c08f/AH%20BANNERS%20(5).png)
Αντιμετώπιση του μίσους στην κοινωνία
Πείτε τη γνώμη σας και επηρεάστε τη χάραξη πολιτικής
Κοινωνία Ενάντια στο Μίσος
Η καταπολέμηση του μίσους απαιτεί τη δέσμευση όλων: ιδρύματα, μη κυβερνητικές οργανώσεις, κοινότητες και άτομα. Μόνο μέσω της συλλογικής δράσης μπορούμε να ελπίζουμε στην οικοδόμηση μιας πιο δίκαιης και χωρίς αποκλεισμούς κοινωνίας, όπου το μίσος αφήνει περιθώρια για διάλογο και κατανόηση.
Κοινοποίηση