![](/participation/rails/active_storage/blobs/redirect/eyJfcmFpbHMiOnsibWVzc2FnZSI6IkJBaHBBdHNEIiwiZXhwIjpudWxsLCJwdXIiOiJibG9iX2lkIn19--15e6e601fb849897d5eee4dfe0295d779984035a/GreenBanner01.png)
Ενεργειακή απόδοση
Πείτε τη γνώμη σας και επηρεάστε τη χάραξη πολιτικής
Να καταστήσει την ενεργειακή απόδοση πιο προσιτή για τους νέους
Αυτό που οι νέοι πρέπει να αντέξουν οικονομικά είναι πολύ περισσότερο από ό, τι οι γονείς ή οι παππούδες μας έπρεπε να αντέξουν οικονομικά. Νιώθω σαν να πληρώνουμε ακραίους λογαριασμούς για την ενέργεια (και τη στέγαση). Επίσης, συζητήστε περισσότερο για την πυρηνική ενέργεια, επειδή αισθάνομαι ότι δεν υπάρχει αρκετή συζήτηση ειδικά μεταξύ των νέων σχετικά με αυτό.
Κοινοποίηση