Jaunimo politikos dialogai
Naujas diskusijų etapas
Kad internetas būtų saugesnis ir atskaitingesnis visiems
Jaunieji dalyviai pasiūlė įvesti skaitmeninę tapatybę, kad būtų galima naudotis socialine žiniasklaida – tai būdas padidinti atskaitomybę ir padėti sumažinti patyčias kibernetinėje erdvėje ir neapykantą internete. Jie išreiškė susirūpinimą, kad anonimiškumu kartais gali būti piktnaudžiaujama, todėl žalingas elgesys gali būti nekontroliuojamas.
Kartu jie pripažino, kad anonimiškumas taip pat gali būti skydas, ypač pažeidžiamoje padėtyje esantiems naudotojams.
Jaunimui saugesnio interneto kūrimas reiškia, kad reikia rasti tinkamą pusiausvyrą tarp atskaitomybės ir privatumo, laisvės ir apsaugos.
Ką galėtų padaryti socialinės žiniasklaidos platformos ir mokyklos, kad internetas taptų saugesne ir visiems palankesne erdve?
Dalintis
Or copy link