Noortepoliitika dialoogid
Uus aruteluvoor
Interneti turvalisemaks ja vastutustundlikumaks muutmine kõigi jaoks
Noored osalejad tegid ettepaneku võtta sotsiaalmeediale juurdepääsuks kasutusele digi-ID, mis aitaks suurendada vastutust ning vähendada küberkiusamist ja internetis levivat viha. Nad jagasid muret, et anonüümsust võidakse mõnikord väärkasutada, mis võimaldab kahjulikku käitumist kontrollimata jätta.
Samal ajal tunnistasid nad, et anonüümsus võib olla ka kilp, eriti haavatavas olukorras olevate kasutajate jaoks.
Noorte jaoks tähendab turvalisema interneti loomine õige tasakaalu leidmist vastutuse ja eraelu puutumatuse, vabaduse ja kaitse vahel.
Mida saaksid sotsiaalmeedia platvormid ja koolid teha, et muuta internet kõigi jaoks turvalisemaks ja toetavamaks ruumiks?
Jaga
Or copy link