Прeскачане към основното съдържание

Гражданска асамблея на младежта по проблемите на опрашителите

Как да обърнем тенденцията към намаляване на броя на дивите насекоми опрашители?

Това е пространство за уважителен дебат, където можете да споделяте своите възгледи и да общувате с други граждани. Можете да подавате нови предложения или да коментирате и подкрепяте вече съществуващите.

Бихме искали да чуем вашите мнения по двете основни теми на Събранието:

  • Какво трябва да направим сега, за да обърнем спада на опрашителите?

  • Каква роля трябва да играят младите европейци в управлението на биологичното разнообразие, за да подкрепят най-добре тези действия?

Във вашите предложения можете да споделяте тревогите, които имате, и които биха били адресирани чрез предложените от вас действия. А ако знаете за примери за такива действия, които вече са в ход – споделете и тях!

57 приноса

Неравенството между хората и живота

0
Гласа

Трябва ли да засадим по-приятелски настроени към насекомите цветя?

3
Гласа

Хотели/кабини за развъждане на диви насекоми и инфраструктура за насекоми

0
Гласа

Кога най-накрая ще имате енергия?

0
Гласа

Брандиране, съобразено с опрашителите

0
Гласа

Осигуряване на съгласуваност в стандартите на ЕС за внос и износ на пестициди

1
Глас

Възстановяване и създаване на местообитания за опрашителите

0
Гласа

ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА НАМАЛЯВАНЕ НА КОМБИНАЦИИТЕ В ЕВРОПА

0
Гласа

Забрана на използването на пестициди в градовете с цел защита на опрашителите

1
Глас

Защита на достъпа до пазара на местно произведени регенеративни и биологични храни

1
Глас

Нужди от независими изследвания относно ефектите и алтернативите на пестицидите

1
Глас

Нуждаем се от "турбо опрашител" - далеч от бюрокрацията, тук със зеленото!

0
Гласа
Вижте всички оттеглени приноси

Потвърждаване

Моля влез в профила си

Можете да имате достъп с външен профил