Прeскачане към основното съдържание

Гражданска асамблея на младежта по проблемите на опрашителите

Как да обърнем тенденцията към намаляване на броя на дивите насекоми опрашители?

Това е пространство за уважителен дебат, където можете да споделяте своите възгледи и да общувате с други граждани. Можете да подавате нови предложения или да коментирате и подкрепяте вече съществуващите.

Бихме искали да чуем вашите мнения по двете основни теми на Събранието:

  • Какво трябва да направим сега, за да обърнем спада на опрашителите?

  • Каква роля трябва да играят младите европейци в управлението на биологичното разнообразие, за да подкрепят най-добре тези действия?

Във вашите предложения можете да споделяте тревогите, които имате, и които биха били адресирани чрез предложените от вас действия. А ако знаете за примери за такива действия, които вече са в ход – споделете и тях!

57 приноса

Трябва ли да засадим по-приятелски настроени към насекомите цветя?

3
Гласа

Иновативни подходи за обръщане на намаляването на дивите опрашители

1
Глас

ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА НАМАЛЯВАНЕ НА КОМБИНАЦИИТЕ В ЕВРОПА

0
Гласа

Възстановяване и създаване на местообитания за опрашителите

0
Гласа

Кога най-накрая ще имате енергия?

0
Гласа

Cross-Polli: Нация

0
Гласа

Помогнете на опрашителите при пазаруване

3
Гласа

Хотели/кабини за развъждане на диви насекоми и инфраструктура за насекоми

0
Гласа

Какъв е смисълът да си сътрудничим?

0
Гласа

Защо защитата на опрашителите започва с ежедневния опит

1
Глас

Неравенството между хората и живота

0
Гласа

Изявление по време на дебата относно защитата на дивите опрашители

1
Глас

Нуждаем се от "турбо опрашител" - далеч от бюрокрацията, тук със зеленото!

0
Гласа

Брандиране, съобразено с опрашителите

0
Гласа

Подкрепа за съобразен с опрашителите градски дизайн

1
Глас
Вижте всички оттеглени приноси

Потвърждаване

Моля влез в профила си

Можете да имате достъп с външен профил