Boj proti nenávisti v spoločnosti
Vyjadrite svoj názor a podieľajte sa na tvorbe politík
'Odio e i sociálne médiá
Nanešťastie, na internete a sociálnych médiách sa určité správanie považuje za kolísavé a neproblematické, nenávistné komentáre sú ponechané bez toho, aby niekedy premýšľali o dôsledkoch a považujú sa za tolerovateľné. Mladí a veľmi mladí ľudia dnes používajú sociálne médiá neprimeraným spôsobom, keďže sú denne vystavení tomuto správaniu, budú mať tendenciu vnímať túto nezištnú nenávisť ako normálnu. Je potrebné konať v záujme zdravého používania internetu mladými ľuďmi a zaviesť prísnejšie pravidlá týkajúce sa šikanovania a bezdôvodných nenávistných akcií na sociálnych sieťach.
Zdieľať
Or copy link