Naids sabiedrībā
Izsakiet savu viedokli un ietekmējiet politiku
“Sociālie mediji “Odio e i”
Diemžēl internetā un sociālajos medijos noteikta uzvedība ir kļuvusi par rullīti un bez problēmām, naidīgi komentāri tiek atstāti, nekad nedomājot par sekām, un tiek uzskatīti par pieņemamiem. Jauni un ļoti jauni cilvēki mūsdienās izmanto sociālos medijus nesamērīgā veidā, katru dienu saskaroties ar šādu uzvedību, viņi šo bezatlīdzības naidu uztvers kā normālu. Ir jārīkojas, lai jaunieši internetu izmantotu veselīgi, un ir vajadzīgi stingrāki noteikumi par iebiedēšanu un bezatlīdzības naida izpausmēm sociālajos tīklos.
Liked by Christina BEZANTE
Dalīties
Or copy link