Võitlus vihkamise vastu ühiskonnas
Avaldage arvamust ja mõjutage poliitikat
Odio e i sotsiaalmeedia
Kahjuks on internetis ja sotsiaalmeedias teatud käitumist peetud rulliks ja probleemivabaks, vihkavad kommentaarid jäetakse kunagi mõtlema tagajärgedele ja neid peetakse talutavaks. Noored ja väga noored inimesed kasutavad tänapäeval sotsiaalmeediat ebaproportsionaalsel viisil, olles igapäevaselt sellise käitumisega kokku puutunud, kipuvad nad seda tasuta vihkamist normaalseks pidama. On vaja tegutseda selle nimel, et noored kasutaksid internetti tervislikult, ning kehtestada rangemad eeskirjad kiusamise ja põhjendamatu vaenutegevuse kohta sotsiaalvõrgustikes.
Jaga
Or copy link