Řešení problému ve společnosti
Vyjádřete svůj názor a ovlivněte tvorbu politik EU
„Odio e i sociální média
Bohužel na internetu a sociálních médiích se určité chování začalo považovat za válečkové a bezproblémové, nenávistné komentáře jsou ponechány bez přemýšlení o důsledcích a jsou považovány za snesitelné. Mladí a velmi mladí lidé dnes používají sociální média nepřiměřeným způsobem a jsou denně vystaveni tomuto chování, budou mít tendenci vnímat tuto bezdůvodnou nenávist jako normální. Je nezbytné jednat v zájmu zdravého využívání internetu mladými lidmi a mít přísnější pravidla týkající se šikany a bezdůvodných nenávistných akcí na sociálních sítích.
Liked by Christina BEZANTE
Sdílet
Nebo zkopírovat odkaz