Прeскачане към основното съдържание

Енергийна ефективност

Изразете мнението си и окажете въздействие върху политиката

Не сме подготвени за електрически автомобили.

В днешно време купуването на електромобил е капан. Повечето от нас нямат място за презареждане. Автомобилите в Испания са паркирани на обществени пътища и това прави натоварването през нощта невъзможно. Гамата на тези превозни средства оставя много да се желае. Зареждането е бавно и скъпо във времето и при пътуване. Трябват ни автомобили с вътрешно горене поне още 20 години. Сегашната технология позволява бензинови или дизелови превозни средства, които едва замърсяват. Ние защитаваме постоянството му.

QR Code

Не сме подготвени за електрически автомобили.

QR Code

Потвърждаване

Моля влез в профила си

Можете да имате достъп с външен профил