Energie-efficiëntie
Geef uw mening en oefen invloed uit op het beleid
Zemi máme jen jednu
Evropa jako taková to má hodně těžké!Je velice naivní si myslet, že jako jediná na celičkém světě zachrání naší planetu před globálním znečišťováním.Dle mého názoru jsme na dobré cestě,aby si každý člověk uvědomil co je dobré a co špatné!Je nutné neřkuli akutní,aby země s největším znečišťováním byli pod sankcemi a tím naší zemi nejvíce pomůžeme.
Delen
Or copy link